List intencyjny

L I S T  I N T E N C Y J N Y

Przyjaciele dr farm. Marii Ellnain-Wojtaszek

W najbliższym czasie zostanie wydany kolejny tomik naszej Koleżanki dr farm. Marii Ellnain-Wojtaszek „W samotności”. Książkę opublikuje poznańskie Wydawnictwo KONTEKST.

Promocja tomiku odbędzie się podczas XXVI Święta Aptekarzy pod patronatem św. św. Kosmy i Damiana w Poznańskiej Farze, w dniu 6 października 2018 r.

Uprzejmie prosimy o darowiznę na wydanie tego tomiku.

Wpłata wynosi 100,- zł. w formie darowizny, a w zamian wpłacający otrzyma pięć egzemplarzy wydanego zbiorku, po przedstawieniu dowodu wpłaty.

Bardzo liczymy na pomoc w wydaniu tej publikacji przez osoby, którym twórczość naszej Koleżanki jest bliska i pragną mieć Jej nowy tomik.

Wpłatę jako darowiznę  na cele statutowe Fundacji Literackiej w Poznaniu - proszę przekazać na konto:

54 1750 0012 0000 0000 2511 8154,   Raiffeisen Bank Polska S. A.

Odbiorca Fundacja Literacka, os. Zwycięstwa 21/64, 61-649 Poznań

Wpłatę prosimy zrealizować w nieprzekraczalnym terminie do 30 maja 2018 r.

Serdecznie dziękujemy.

Z poważaniem.

dr farm Jan Majewski      Anna Elżbieta Zalewska

Przewodniczący                                                               Prezes